ShowBiz

E keni parë Xhemi Shehun me bikini? Duket super seksi


               Publikuar në : 12:51 - 17/06/18 |
mapo.al

Ajo është një prej moderatoreve më të njohura të ekranit.


Bëhet fjalë për Xhemi Shehun, e cila padyshim është edhe një prej mamave më seksi të showbizz-it shqiptar.

Bukuria e saj ka rënë gjithmonë në sy dhe moderatorja është komentuar shumë edhe për shkak të fizikut të saj mjaft në formë.

Edhe pse nuk është shumë aktive në rrjetin social “Instagram”, pak më parë Xhemi i ka vënë flakën rrjetit me një foto të publikuar në “Instastory”.

Si rrallëherë, ajo shfaqet me bikini të kuqe buzë një pishine dhe linjat e saj super seksi kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Panorama Plus


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas