ShowBiz

“E ke hundën shumë keq”, Klaudia Pepa i mbyll gojën komentueses me dy fjalë

Klaudia Pepa është një nga balerinat më të famshme shqiptare dhe shumë komentuar në media e rrjete sociale.

Së fundmi Klaudia ka postuar një foto ku shfaqet duke pozuar para kamerës me syzet vënë, teksa i dërgon një puthje ndjekësve.Përpos komplimentave të shumta, ka edhe nga ata ndjekës që siç duket nuk e kanë pëlqyer pamjen e balerinës.

“Pse nuk e bën operacion hundën e ke shumë keq”, i komenton një ndjekëse Klaudias e cila ja mbyll gojën me dy fjalë. “Më pëlqen kështu siç e kam”, i përgjigjet balerina.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas