Humor

E imiton në “Portokalli”, Rezart Veleshnja flet për Berishën: Një person me energji pozitive

E kanë imituar edhe aktorë të tjerë ish-kryeministrin Sali Berisha. Por Rezart Veleshnja e sheh ndryshe.


Ai pretendon se e ka studiuar natyrën e Berishës dhe e përshkruan si një burrë të qetë, jo atë të mitingjeve.

Përtej politikës, përballja nga afër me të i ka dhënë përshtypjen e një personi me energji pozitive, ndryshe nga dikush që…

Në video është shkëputur një fragment nga emisioni “Dikush” në Youtube të “GSH.AL” ku Veleshnja tregon si e njeh ish-kryeministrin.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas