Media

‘E humba kur isha 11-muajshe’, Luana Vjollca flet për herë të parë për babain


               Publikuar në : 19:41 - 21/05/18 |
mapo.al

Luana Vjollca ka dhënë sot një intervistë për revistën e huaj “ONN” ku për herë të parë ka folur gjatë e gjerë për karrierën, për jetën private dhe ndarjen nga jeta të babait të saj.


E pyetur sesi nisi karriera e saj dhe si u bë kaq e famshme sa është sot, Luana është shprehur se i është dashur që të punojë që e vogël.

Moderatorja dhe këngëtarja tregon se e ka humbur babain kur ishte 11 muajshe dhe në moshën 14 vjeçare ka nisur punë si imazh i një kompanie mode.

“Unë e humba babain kur isha 11 muajshe dhe mamaja na rriti e vetme mua dhe 3 motrat. Fillova punë kur isha 14 vjeç si imazh i një kompanie mode. Isha shumë krenare që mund të siguroja diçka për familjen që në moshë të vogël”, është shprehur Luana.

<
>
-640-0-5b02f71eeb5af -640-0-5b02f75e72e56 -640-0-5b02f76aa8229 -640-0-5b02f77e3dcc9 -640-0-5b02f721dcee0 -640-0-5b02f729c922a -640-0-5b02f728877bc -640-0-5b02f72041286

 

 

 

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas