fbpx

Kryesore

E godasin me bukë tifozët, gjesti i Mesut Ozil bën xhiron e botës


               Publikuar në : 14:22 - 27/04/18 |
mapo.al

Mesut Ozil është një futbollist i madh që gëzon respektin në të gjithë botën e futbollit.


Një provë e qartë u dha mbrëmë sërish nga turko-gjermani i Arsenalit, i cili teksa po ekzekutonte një goditje nga këndi, tifozët e Atletico-s hedhin një copë bukë në fushë.Asistuesi rekordmen në Premier League nuk kthehet nga tifozët për t’iu kundërvënë, por e kap bukën e puth dhe e nxjerr në një vend ku nuk do të shkelet.

Gjesti i tij solli duartokitje të mëdha në të gjithë stadiumin, madje po shihet si gjest i madh në të gjithë botën.

<
>
ozil1 ozil2 ozil3 ozil4


Etiketa: , , ,

Pas