Kryesore

‘E gjeta me dy zezakë’, moderatori shqiptar qan për të dashurën


               Publikuar në : 19:03 - 19/05/18 |
mapo.al

Ai është një prej moderatorëve më të njohur të ekranit shqiptar dhe së fundmi po prezanton edicionin e sivjetshëm të “Dancing with the stars”, së bashku me bukuroshen Almeda Abazi.


Këtë të shtunë, moderatori Rudi Hizmo ka rrëfyer disa të pathëna në emisionin ‘Thumb’. I pyetur nga moderatorja nëse ai qan apo jo për femrat, Rudi i ka habitur të gjithë me përgjigjen.

“Kam qarë kur e gjeta me dy zezakë. Bëj shaka, nuk ishin zezakë, ishin të bardhë.”- shtoi moderatori duke qeshur.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas