Aktualitet

E frikshme! Flota detare Ruse del në gatishmëri, përgatit reagimin për…
               Publikuar në : 19:02 - 21/07/18 |
mapo.al

Tensionet mes Rusisë e Perëndimit duket se shtohen nga dita në ditë, e Vladimir Putin nuk lë rast pa treguar forcën ushtarake të vendit të tij.


Armata ruse, e cila pa më të voglin dyshim është një prej më të fuqishmet në botë, po përgatitet për paradën e flotës ushtarake që do të zhvillohet të dielën e fundit të korrikut.

E fotot e para kanë filluar të shfaqen, vetëm një ditë pasi Putin reklamoi para botës super armët e tij, një avion fluturues hipersonik dhe një anije të re nukleare.

<
>
1-15 2-16 3-16 4-13 5-12 6-12 7-11 8-10 9-8 10-11 11-8 12-16 13-10 14-7 15-7 16-7 debu


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas