ShowBiz

E ëndërrojnë të gjithë, ja ku do të jetojë Lori Hoxha

Tre ditë më parë Lori Hoxha festoi 25 vjetorin e lindjes.


Në Instagram postoi foto ku tregoi se ndodhej në Londër dhe të gjithë menduan se kishte shkuar atje për të festuar ditëlindjen.

Image

Mirëpo postimet e fundit na treguan se ajo po nis një jetë të re larg Shqipërisë.

Lori publikoi disa prej dhuratave që kishte marrë prej mikeshave të saj, ndërsa njëra prej tyre i përmend shtëpinë e re.

‘Gëzuar ditëlindjen Lor.Të gjeshë një dhuratë për ty është shumë e vështirë, pasi ti pothuajse ke gjithçka.Shpresoj që bluza të të mbaje ngrohtë, vëthët të duken mirë dhe mendoj se të duhet dhe një varëse për çelsat e shtëpise tënde të re.Të dua’- ishte shënimi i mikeshës që Lori e ndau me të gjithë në Instastoryn e saj, duke lënë të kuptohet se tashmë do të zhvendoset në Londër.

Image

Image

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas