ShowBiz

E divorcuar prej vitesh, Hygerta Sako publikon foton e dasmës


               Publikuar në : 21:07 - 10/09/18 |
mapo.al

Gazetarja e njohur sportive, Hygerta Sako, ka publikuar një foto në Instagram, duke u treguar fansave të saj sesi dukej nuse, nga martesa së cilës prej disa vitesh i ka dhënë fund.


Këtë foto ajo e ka bërë publike, pasi i ka pyetur ata se çfarë dëshironin që të shihnin në profilin e saj, dhe ata i kanë kërkuar një foto me fustan nusërie.

-640-0-5b963a5fefa1b


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas