Arkiva

E dini kush është këngëtarja shqiptare që vesh çizme floriri?               Publikuar në : 22:34 - 11/03/18 |
mapo.al

Kanë qenë bashkëpunimet por edhe këngët solo ato që i kanë sjellë suksesin Encës. Fitimet nga muzika nuk janë të pakta, por duket se në të njëjtin nivel janë edhe shpenzimet që e reja bën për veshjet.


Kohët e fundit Enca u përfol për blerjen e një palë çizmeve me çmim marramendës, por edhe këtë herë, edhe pse dimri duket sikur po ikën, ajo nuk u ndahet çizmeve.

Enca ka zgjedhur të mbajë veshur një palë çizme ngjyrë floriri, të cilat i ka ekspozuar edhe në Instagram.

Nuk thuhet gjë për vlerën e tyre, ama duken lehtësisht se janë të shtrenjta si dhe figurante.CLOSE
CLOSE
Pas