Aktualitet

E dielë e “çmendur” në Vlorë, përplasen tre makina, plagoset një vajzë


               Publikuar në : 13:43 - 08/04/18 |
mapo.al

Një aksident ku u përfshinë tre makina, ndodhi në orët e drekës në rrugën Transballkanike, ku një makinë Opel goditi një makin tip Opel FIorino, e cila për inerci përplasi edhe një mjetë tip Benz, që ishte në lëvizje në atë moment.


Nga aksidenti u lëndua vetëm një vajzë, e cila ishte pasagjere në një nga makinat e përfshira në aksident.

Ajo u dërgua në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën.

<
>
30122484_10208767240496660_727436497_o 30176667_10208767239736641_2059841118_o


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas