ShowBiz

E diela plot diell e Ajolës dhe Erionit!               Publikuar në : 12:34 - 27/05/18 |
enton palushi

Bashkëshortja e Kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, Ajola Xoxa, ka nisur të jetë mjaft aktive në rrjete sociale.


Këtë të dielë ajo ka publikuar një foto me bashkëshortin e saj ku shfaqen më të dashuruar se kurrë. “Të dielat”,-shkruan Ajola krahas fotos. Ndonëse angazhimeve të shumta që ata kanë sërish duket se për çiftin Veliaj-Xoxa,e diela është vetëm dita e tyre.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas