Aktualitet, Kryesore

Përplasja me policinë, kreu i PD në Gramsh Elmas Haruni i çon sms Berishës:Po instalohet diktatura

Pas ngjarjes së ndodhur dy ditë më parë, ku u ndalua dhe u shoqërua në komisariat kryetari i PD-së  në Gramsh, Elmas Haruni, ka reaguar edhe Sali Berisha.


Ish-kryeministri ka bërë publik mesazhin e dwrguar prej Elmasit, i cili i shkruan se “ajo që ndodhi dje në Gramsh mund të quhet vetëm terror policesk dhe diktaturë”.

Postimi i Berishës:
Narkopolicia e Norieges ndalon pa asnje shkak Kryetarin e PD Gramsh dhe manipulon videon!

Duke denuar me ashpersine me te madhe aktin banditesk te narkobanditeve me uniforme te Edvinit, ju ftoj te lexoni mesazhin dhe shikoni videon e Elmas Harunit kryetarit te PD Gramsh! sb

“Përshëndetjet dok berisha.
Policia e Fatmir xhafës po instalon diktaturën në gjthë Shqipërinë .
Dje në policia me ka arrestuar në mes te qytetit pa asnjë shkak.
Po ju dërg një pjes te vidios.
Me respekt Elmas Haruni”.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas