Humor

E dashura kap buqetën e nuses, veprimi i djalit i shkin të gjithë së qeshuri
               Publikuar në : 19:07 - 04/09/18 |
mapo.al

Një video mjaft interesante po qarkullon me shpejtësi në rrjetet sociale.


Në video shihet se si Daniel Gilbert, një i ri vrapon pasi e dashura e tij Besley, ka kapur buqetën e një nuseje.

Ngjarja ka ndodhur në  Britaninë e Madhe, në zonën e Kattering, Northampton.

Menjëherë pasi nusja ka hedhur buqetën dhe e dashura e tij i ka kapur, Gilbert ka vrapuar me një shishe në dorë për t’u larguar me shpejtësi.

Nuk dihet nëse momenti është i improvizuar apo i natyrshëm, por video po shpërndahet me shpejtësi në rrjet.


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas