KMR

E çuditshme në Nigeri, i riu varros të atin brenda një BMW-je
               Publikuar në : 19:17 - 12/06/18 |
mapo.al

Një pasanik nga Nigeria ka bërë një veprim shumë të çuditshëm.


Azubuike, për të nderuar babain e tij i cili ndërroi jetë, e varros atë brenda makine luksoze një “BMW”.

Pasi ai vdiq në fshatin e largët të Ihiala, Nigeri, Azubuike thuhet se ka shpenzuar 66,000 dollarë për të blerë makinën dhe për ta varrosur babain e tij brenda saj.

Një foto e pabesueshme e marrë në funeral tregon se si, makina futet në dhe’ sëbashku me burrin e vdekur brenda saj në një varr të madh gjashtë metra të thellë.


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas