Arkiva 2

‘E bukura e dheut’, Xhensila Myrtezaj do ju mahnitë me postimet e fundit


               Publikuar në : 19:29 - 31/08/18 |
mapo.al

 Këngëtaraj Xhensila Myrezaj është kthyer mjaft active në rrjetet sociale me postimet e fundit.


Pas lindjes së Ajkës ajo duket dhe më e hijshme. E veshur me mjaft shije Xhensila duket më e bukur se asnjëherë.

Këto foto këngëtarja e hiteve verore ka treguar se nuk ka mbetur asnjë gjë nga kilet e shtatzënisë.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas