Arkiva 2

‘E bukura e dheut’, Xhensila Myrtezaj do ju mahnitë me postimet e fundit

 Këngëtaraj Xhensila Myrezaj është kthyer mjaft active në rrjetet sociale me postimet e fundit.


Pas lindjes së Ajkës ajo duket dhe më e hijshme. E veshur me mjaft shije Xhensila duket më e bukur se asnjëherë.

Këto foto këngëtarja e hiteve verore ka treguar se nuk ka mbetur asnjë gjë nga kilet e shtatzënisë.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas