ShowBiz

E bukur dhe ekzotike, Poni duket si një vajzë latine


               Publikuar në : 18:08 - 27/06/18 |
mapo.al

Ajo është vazhdimisht aktive në profilin e saj në Instagram, në të cilin hedh foto e video të ndryshme, teksa eksperimenton përherë me pamjen e saj.


Së fundmi, ajo është nisur për disa ditë pushimi bashkë me familjen e saj në plazhet magjepsëse të Puerto Ricos. Për t’u përshtatur më shumë me vajzat vendase, Poni ka hequr dorë nga flokët e shkurtra me baluke dhe ka kapur disa gërsheta të vogla.

E veshur me bikini dhe me një pije ekzotike në dorë, Poni ka pozuar përpara aparatit, duke treguar pamjen përrallore dhe duket si një latine e vërtetë, me trupin e nxirë dhe flokët gërsheta të zeza.

<
>
cc99b6b407b9f91c895897242e14b36f poni poni ponii pooni


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas