ShowBiz

E bukur dhe ekzotike, Poni duket si një vajzë latine

Ajo është vazhdimisht aktive në profilin e saj në Instagram, në të cilin hedh foto e video të ndryshme, teksa eksperimenton përherë me pamjen e saj.

Së fundmi, ajo është nisur për disa ditë pushimi bashkë me familjen e saj në plazhet magjepsëse të Puerto Ricos. Për t’u përshtatur më shumë me vajzat vendase, Poni ka hequr dorë nga flokët e shkurtra me baluke dhe ka kapur disa gërsheta të vogla.E veshur me bikini dhe me një pije ekzotike në dorë, Poni ka pozuar përpara aparatit, duke treguar pamjen përrallore dhe duket si një latine e vërtetë, me trupin e nxirë dhe flokët gërsheta të zeza.

<
>
cc99b6b407b9f91c895897242e14b36f poni poni ponii pooni
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas