Media

“E bekuar!” moderatorja publikon disa foto të veçanta nga dasma e saj


               Publikuar në : 20:32 - 07/09/18 |
mapo.al

Moderatorja Jona Spahiu këtë verë i dha fund beqarisë dhe sot ka vendosur që të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram disa foto nga ceremonia e dasmës.


Teksa Jona po shijon javët e fundit të pritjes së ëmbël, ka vendosur që në profilin e saj në rrjetin social “Instagram” të postojë disa foto nga dasama.

“Nuk ka nevojë për ditë speciale për të kujtuar emocione speciale. E bekuara!”, shkruan Jona krahas fotove të saj të dasmës.

<
>
Jona jona1 jona2 jona3 jona4 jona5 jona6 jona7 jona8


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas