Kryesore

Dyrnjaja: Kur unë bëja lajme, ti haje sufllaqe; Çani: Ti përveçse je fëminor, je edhe debil
               Publikuar në : 22:26 - 26/04/18 |
mapo.al

Gazetarët Arjan Çani dhe Denis Dyrnjaja janë përfshirë në një debat të ashpër në emisionin 360 gradë.


Përplasja nisi kur Çani u shpreh se integrimi i Shqipërisë në BE do të ketë kosto të larta për qytetarët dhe se ky fakt nuk duhet anashkaluar nga të ftuarit.

Dyrnjaja: Kur unë bëja lajme t’i integrimi i Shqipërisë në BE!

Çani:T’i perveçse je fëminor, je edhe debil edhe budalla!

Për të shuar debatin, ndërhyri drejtuesi i emisioni, Artur Zheji, i cili tha se nuk duhet ta personalizojnë debatin.


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas