Kryesore, Media

Dyrnjaja: Kur unë bëja lajme, ti haje sufllaqe; Çani: Ti përveçse je fëminor, je edhe debil

Gazetarët Arjan Çani dhe Denis Dyrnjaja janë përfshirë në një debat të ashpër në emisionin 360 gradë.


Përplasja nisi kur Çani u shpreh se integrimi i Shqipërisë në BE do të ketë kosto të larta për qytetarët dhe se ky fakt nuk duhet anashkaluar nga të ftuarit.

Dyrnjaja: Kur unë bëja lajme t’i integrimi i Shqipërisë në BE!

Çani:T’i perveçse je fëminor, je edhe debil edhe budalla!

Për të shuar debatin, ndërhyri drejtuesi i emisioni, Artur Zheji, i cili tha se nuk duhet ta personalizojnë debatin.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas