Kronika

Durrës, zjarr në katin e dytë të një banese

Një banesë në Durrës, në rrugën “Vasil Mici”, është përfshirë nga flakët mbrëmjen e së martës.


Burime nga shërbimi zjarrfikës kanë bërë të ditur se zjarri ka qenë aksidental dhe shkak është bërë hekuri i rrobave i harruar në prizë.

Flakët janë vënë në kontroll nga zjarrfikësit, ndërsa fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas