Kronika

Durrës, zjarr në katin e dytë të një banese
               Publikuar në : 21:56 - 03/07/18 |
mapo.al

Një banesë në Durrës, në rrugën “Vasil Mici”, është përfshirë nga flakët mbrëmjen e së martës.


Burime nga shërbimi zjarrfikës kanë bërë të ditur se zjarri ka qenë aksidental dhe shkak është bërë hekuri i rrobave i harruar në prizë.

Flakët janë vënë në kontroll nga zjarrfikësit, ndërsa fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.


Etiketa: , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas