Kronika

Durrës, zjarr në katin e 5-të të një pallati, asfiksohet 83-vjeçarja


               Publikuar në : 12:52 - 01/08/18 |
mapo.al

Zjarr në katin e 5-të të një pallati në lagjen 5 në Durrës, përballë shkollës 9-vjeçare ”Kushtrimi i lirisë”.


Në apartament ndodhej një 83-vjeçare, e cila është ndihmuar nga një fqinj për të dalë nga apartamenti.

E moshuara ndodhet në gjendje të rëndë për shkak të asfiksisë dhe është dërguar drejt Tiranës për trajtim të specializuar mjekësor.

Në vendngjarje kanë shkuar zjarrfikësit dhe policia që po shuajnë flakët dhe punojnë për përcaktimin e shkakut të zjarrit.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas