Durrës, rrebeshi i shiut i pasdites bëri që makinat… të notonin

Kronika               Publikuar në : 17:56 - 23/07/18 |
enton palushi

Pasditen e së hënës, në Durrës ka patur reshje të dendura shiu.


Si pasojë e tyre, rrugët janë përmbytur dhe makinat janë detyruar që të “notojnë”.

Prishja e motit ishte lajmëruar nga sinoptikanët dhe pritet që reshjet të vazhdojnë edhe të martën.

<
>
dr1 dr2 dr3 durres-1-800x450 vlcsnap-2018-07-23-17h39m25s310 vlcsnap-2018-07-23-17h39m57s749 vlcsnap-2018-07-23-17h40m09s515

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas