Kryesore, ShowBiz

Durrës/ Pasaniku i ri i ‘vë flakën’ qytetit me mjetet e tij shumë-milionëshe…

Qyteti i Durrësit “ka marrë flakë” mbrëmjen e djeshme në kuptimin e tërthortë të fjalës, pasi asfalti i rrugëve është xhiruar nga gomat e disa automjeteve luksoze.


Një performancë e jashtëzakonshme ku mbizotëronte ngjyra e verdhë ka kapur vëmendjen e çdo kalimtari.

Durrsakët kanë mbetur ‘gojëhapur’ nga pasuria miliona dollarëshe e mjeteve luksoze në pronësi të djalit nga Durrësi të quajtur Xhodi Daci.

Pasaniku i ri nga qyteti bregdetar, ka një pronësi disa “përbindësha” të mrekullueshëm të tipit “Corvette” ngjyrë limoni me vlerë 200 mijë dollarë secila, të ardhura nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ai zotëron gjithashtu një “Mercedes S-Class” të vitit 2017 me vlerë 130 mijë dollarë dhe një makinë tjetër luksoze të tipit “Audi” me vlerë 40 mijë dollarë.

Daci është i riu i cili u tërheq vëmendjen durrsakeve me mjetet e tij të shtrenjta dhe disa pikë i shton edhe profili i tij në Instagram, i mbushur me foto nga më vendet luksoze që viziton./JOQ.al/

Materialet siguruar nga Letsgo, Rich Kids Tirana, Horse Power Albanian dhe Iloveamg.

<
>
30710432_332273300510215_8673126119953661952_n 30707444_332271290510416_3976314124597460992_n 30738144_332276643843214_7934333226112253952_n 30726036_332276623843216_3378477835457921024_n 30724288_332273233843555_5438873930540515328_n 30724195_332275207176691_2410894816897400832_n 30724183_332276650509880_6299521351581433856_n 30723858_332270760510469_3241784170480926720_n 30714632_332276673843211_583144451560439808_n 30707050_332270827177129_7148988762297466880_n 30706088_332276663843212_5530267484524904448_n 30705325_332269403843938_5336846986719002624_n page-132-527x375

 

PasPara

1 koment

  1. O Gazetar, te hengert dheri :

    disa “përbindësha” të mrekullueshëm të tipit “Corvette” ngjyrë limoni me vlerë 200 mijë dollarë, unike e këtij tipi

    Unike do the thote ” e vetme” (uniko) Tani : ose unike ose disa; te dyja bashke nuk shkojne

    Po ti mbledhim vleren a tyre makinave qe permend ti me siper, nuk me dalin me shume se 370 000 dollare. Si i nxorre ti disa milionshe.

    Gazetaaarrrr ik ne klase te dyte dhe rifillo shkollen, se s’ke gje ne vije…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas