Kronika

Durrës: Digjet makina e një gruaje


               Publikuar në : 10:35 - 13/07/18 |
mapo.al

Një automjet është përfshirë nga flakët gjatë natës në Durrës.


Burime të policisë thonë se automjeti ndodhej i parkuar në lagjen Nr. 11, rruga “ Kumini”, kur u përfshi nga flakët rreth orës 02:30.

Citroen-i ishte në pronësi të një 42-vjeçareje me iniciale V. K., banuese në Durrës.

Për shuarjen e flakëve në vendngjarje shkuan forcat e zjarrfikëses dhe policisë. Këta të fundit po punojnë për përcaktimin e shkakut të zjarrit.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas