Kronika

Durrës: Digjet makina e një gruaje

Një automjet është përfshirë nga flakët gjatë natës në Durrës.


Burime të policisë thonë se automjeti ndodhej i parkuar në lagjen Nr. 11, rruga “ Kumini”, kur u përfshi nga flakët rreth orës 02:30.

Citroen-i ishte në pronësi të një 42-vjeçareje me iniciale V. K., banuese në Durrës.

Për shuarjen e flakëve në vendngjarje shkuan forcat e zjarrfikëses dhe policisë. Këta të fundit po punojnë për përcaktimin e shkakut të zjarrit.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas