ShowBiz

Dua në pantallona e setër, parakalon tepihun e kuq në Hamburg

Një ditë tjetër, një tjetër tepih i kuq! Dua është shumë e nxënë me paraqitje të shumta në çdo anë të botës.

E pas natës së bujshme në eventin e GQ dhe festës për lansimin e këngës “Electricity”, Dua me vetëm tri orë gjumë, është paraqitur në një vend tjetër të Evropës.Dua ka fluturuar për në Gjermani, për të marrë pjesë në “Deutscher Radiopreis 2018”, ku edhe ka performuar, përcjell Gazeta Express. Këngëtarja është paraqitur në pantallona dhe një setër ndërsa poshtë saj kishte vetëm një palë sutjena.

Më pas për të performuar në një ambient shumë luksoz, Dua është ndërruar në një fustan të shkurtër, në të cilin është dukur mjaft seksi.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas