Arkiva 2

Dua Lipa, zgjidhet si një nga femrat me të pasmet më të bukura…


               Publikuar në : 17:55 - 31/08/18 |
mapo.al

Ky ka qenë pa dyshim viti i Dua Lipës, për sukseset që ajo ka shënuar në karrierën e saj muzikore dhe çmimet e fituara në eventet prestigjoze ku ajo ka marrë pjesë.


Këtë herë Dua Lipa ka marrë një vlerësim lidhur me asetet e saj fizike duke lënë pas shumë prej personazheve që janë lakmuar vazhdimisht për to.

Image

Ky votim është organizuar nga “Miss Celebrity Bumbum”, ku Dua është renditur në vendin e parë për të pasmet më të mira, duke ja kaluar edhe Kim Kardashian e Nicki Minaj.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas