ShowBiz

Dua Lipa thyen rekordet, këngëtarja shqiptare hyn në histori

Ajo është një prej femrave më të komentuara dhe ndjekura në të gjithë botën për momentin. Bëhet fjalë për këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e cila po shijon majat e suksesit në muzikë.


Këngëtarja na ka bërë të gjithëve krenarë dhe së fundmi na ka gëzuar akoma më shumë kur ka ndarë me ndjekësit lajmin e bukur se me sukseset e saj ka hyrë në histori.

Dua është femra e parë dhe e vetme që kryeson në aplikacionin “Spotify” me katër këngët e saj, gjë e cila nuk ka ndodhur asnjëherë më parë.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas