Kryesore, ShowBiz

Dua Lipa poston simbolin e shqiponjës: “Ndihem shumë krenare”

Dua Lipa prej dy ditësh ndodhet në Prishtinë dhe sot do të performojë në ‘Sunny Hill Festival’. Ndërkohë ajo është vlerësuar me “Çelësin e qytetit” nga kryetari i Komunës, Shpend Ahmeti.

Në një nga fotot që këngëtarja ka postuar në Instagram, ajo shihet duke bërë simbolin e shqiponjës bashkë me Ahmetin.Ndërkohë, fotot i ka shoqëruar me shkrimin:

“Ndihem shumë krenarë që mund të kontribojmë për ardhmerinë e rinise, kultures dhe arteve permes @sunnyhillfoundation dhe @sunnyhillfestival dhe të kemi edhe shume sende ttjera për të cilat mburremi me vendin tonë .”

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas