Kryesore

Dua Lipa poston simbolin e shqiponjës: “Ndihem shumë krenare”
               Publikuar në : 16:58 - 10/08/18 |
mapo.al

Dua Lipa prej dy ditësh ndodhet në Prishtinë dhe sot do të performojë në ‘Sunny Hill Festival’. Ndërkohë ajo është vlerësuar me “Çelësin e qytetit” nga kryetari i Komunës, Shpend Ahmeti.


Në një nga fotot që këngëtarja ka postuar në Instagram, ajo shihet duke bërë simbolin e shqiponjës bashkë me Ahmetin.

Ndërkohë, fotot i ka shoqëruar me shkrimin:

“Ndihem shumë krenarë që mund të kontribojmë për ardhmerinë e rinise, kultures dhe arteve permes @sunnyhillfoundation dhe @sunnyhillfestival dhe të kemi edhe shume sende ttjera për të cilat mburremi me vendin tonë .”


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas