ShowBiz

Dua Lipa nuk e di sa tatuazhe ka në trup

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare në këtë moment.  Këngëtarja po mban një numër të madh të koncerteve anembanë globit si dhe po punon për projekte të reja.

Por, shumë pak dihet për jetën private të bukuroshes sonë, megjithëse këngëtarja nuk duket se heziton të tregon edhe sekrete.Ajo së fundi i është përgjigjur edhe pyetjeve të fasnave teksa ka treguar se sa tatuazhe në trup ka edhe pse nuk është e sigurt.“Më duket se kam 14 tatuazhee”, i është përgjigjur një pyetjeje të fansit në llogarinë personale në Twitter. Ajo do të jetë prezente gjatë verës në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë, ku do të performojë në festivalin “Sunny Hill”.

<
>
353235 353236 353237
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas