ShowBiz

Dua Lipa merr urimin e ditëlindjes nga i dashuri… fotoja që ai tregon tepër pasionante…

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa sot feston ditëlindjen e 23-të.

Të shumta ishin urimet dhe befasitë që e përcollën këngëtaren gjatë gjithë kësaj dite, shkruan lajmi net.Një nga më të veçantit padyshim se ishte ai i të dashurit të saj, Isaac Carew me të cilin së fundmi u bashkuan sërish. “Urime ditëlindjen për personin e jetës. Të dua ty që po kalon në 23 vite sot, nga nëna e verës tek nëna e shampanjës”, ka shkruar ai.

Theksojmë se Dua edhe në festivalin e mbajtur në Kosovë “Sunny Hill” ishte me të dashurin kurse më pas kaluan ca ditë pushimi në Turqi.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas