ShowBiz

Dua Lipa ekspozon të pasmet, del në rrugë tërësisht transparente


               Publikuar në : 13:28 - 28/03/18 |
mapo.al

Është një nga këngëtaret me origjinë shqiptare, e cila po korr shumë sukses në Britani.


Padyshim shumë nga këngët e Dua Lipës janë kthyer në hite dhe pëlqehen pafund. Këtë herë ajo ka publikuar në foto në rrjete sociale ku shfaqet e veshur tërësisht me transparente, ndërkohë që ka ekspozuar të pasmet.

“Ku është makina ime”,-ka shkruar Dua, por mendja e ndjekësve të saj në Instagram duket të jetë diku tjetër.

<
>
download (1) download (2) download duaa_1522225105-5207268 dua-lipa-in-bikini-on-holiday-in-capri-08-26-2017_1 mEID9aG


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas