Media

Drini Zeqo zbulon detaje nga jeta e tij personale


               Publikuar në : 21:58 - 03/08/18 |
mapo.al

Drini Zeqo është një ndër gazetarët shqiptar më të dashur pas të cilit çmenden të gjitha vajzat. Edhe pse kurioziteti për jetë e tij private është i madh, mund të themi se ai është një ndër gazetarët më hermetik.


Mirëpo rubrika më e fundit e Instagram-it që të jep mundësi t’iu drejtosh pyetjet që dëshiron personazheve që ti ndjek duket se ka bërë edhe Drini Zeqon të flasë për jetën e tij private.

“A ke të dashur”, e pyet njëri prej ndjekësve të tij.

“Jo, jo na zuri vera single”, përgjigjet duke qeshur Drini.

 

Ndër të tjera Drini ka zbuluar se është duke menduar që shumë shpejt mund të ketë edhe një show të vetin.

“Kur do e kesh një show vetëm tëndin”, e pyet njëri prej ndjekësve.

“Duke e menduar jemi dhe këtë”, përgjigjet Drini i cili përveçse spiker lajmesh është edhe gazetar në emisionin “Opinion”.

 KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas