Arkiva 2

Drake feston ditëlindjen me Rita Orën


               Publikuar në : 15:49 - 25/10/14 |
mapo.al

Këngëtarja Rita Ora ka postuar një foto në Instagram ku ajo shihet se bashku me rreperin e njohur amerikan, Drake. Rita uron mikun e saj për ditëlindjen duke u shprehur se ai është personi që e ka ndihmuar më shumë në karrierën e saj.


Rita dhe Drake kanë një histori të gjatë miqësie me njëri tjetrin.

drake rita ora


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas