ShowBiz

Donte të shiste veprën e saj, fansat i kërkojnë Oriola Marashit të shesë c*cat


               Publikuar në : 19:43 - 07/04/18 |
mapo.al

Oriola Marashi është bërë sërish kryefjala e mediave rozë, pas disa fotove shumë provokuese që ka postuar në Instagramin e saj.


Tre video rresht postoi modelja dje ku reklamonte gjoksin bombastik e veshur me intimo të bardha.

Siç duket, këngëtarja e labelit “OTR“ ka vendosur të relaksohet për disa ditë në natyrë dhe duke ushtruar artin e pikturës.

Ajo e ka nxjerrë shitje pikturën me ngjyra gjallëruese, por mesazhet e ardhura në inboksin e saj nuk kishin si qëllim të blinin veprën e artit.

Fansat i kanë kërkuar me humor nëse e shiste gjoksin dhe kështu modelja u përgjigjur me një Instastory.

Ajo shkruan:

‘Jo cicat nuk i shes,vetem pikturen miq”
<
>
918full-oriola-marashi-820x394 15435768_2162318730659051_2094493063_n 30124099_1860214074031532_4551818868720402432_o 30174522_981443965362784_1009677606_o 30222149_1860213954031544_2239851626984636416_o 30222390_1860215070698099_6343957182010097664_o auto_or1495951177 Capturefdfdfd download (1) download (2) download images m4-900x436 maxresdefault oriola-1 oriola-2 Oriola-Marashi (1) Oriola-Marashi


Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas