Kryesore

Doni shumë pëlqime dhe foto të bukura në INSTAGRAM si të Lorit? Ajo sapo na tregoi sekretin, provojeni!


               Publikuar në : 21:33 - 23/08/18 |
mapo.al

Lori Hoxha është një nga vajzat më me ndikim në vendin tonë. Trashëgimtarja e Top është kthyer në një model për vajzat e reja që ato të inspirohen me tendencat më të fundit të modës dhe se si mund të kurojnë imazhin e tyre. Bukuroshja tërheq gjithmonë vëmendje me postimet e saj në Instagram dhe shumë vajza tentojnë ta kopjojnë për të realizuar foto të bukura.


E pyetur në opsionin e Instagram-it se çfarë përdor për të rregulluar fotot, Lori ka treguar “sekretin”.

“Facetune për t`i edituar, VSCO për filtrat (më pëlqejnë a4 dhe c8) dhe afterlight për the dust effect, kjo është e gjitha”, -ka shkruar Lori në Instastory. Po ashtu, ajo ka theksuar se kjo është pyetja që i bëjnë më shpesh. E kush nuk do ta dijë si t`i bëjë fotot të duken perfekte?


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas