ShowBiz

Don Vidi ofendon Encën, tregon se kush e fshiu këngën “Bow Down” nga YouTube…


               Publikuar në : 18:46 - 30/08/18 |
mapo.al

Suksesi i saj u bë shkas për prishjen e marrëdhënies mes reperit Noizy dhe këngëtares Enca Haxhia, të cilët nisën të merrnin meritat për miliona klikimet në YouTube.


Por kënga “Bow Down” tashmë është fshirë nga YouTube dhe nuk gjendet gjëkundi.

Ky vendim me sa duket qenka marrë nga vetë reperi Noizy, sipas një miku të tij.

Një nga djemtë e OTR, mik i ngushtë i Noizy-t ka reaguar për “JOQ” dhe ka sqaruar se kënga nuk është fshirë nga Enca.

Don Vidi është shprehur se këngën e ka fshirë Noizy duke arsyetuar se Enca nuk kishte arsye të fshinte nga YouTube këngën e saj që kishte marrë miliona klikime.
Ai madje shkon deri aty sa e ofendon Encën në mesazhet e publikuara sipas “JOQ”:


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas