Media

Dogji rrjetin me skenat erotike, Rudina Magjistari ka diçka për t’i thënë Encës dhe ajo ia kthen..!
               Publikuar në : 17:27 - 04/04/18 |
mapo.al

Pas publikimit të këngës më të re ‘Dua’ Enca ka kaluar çdo pritshmëri.


Ajo ka marrë mbi 5 milion views në javën e parë të publikimit dhe  skenat erotike me modelin spanjoll Pierlugi ishin ato për të cilat u komentua shumë në rrjete sociale.

Për të folur për këtë eksperiencë Enca do të jetë e ftuar në emisionin e pasdites me Rudina Magjistarin.

“Është kënaqësi të intervistohesh prej një ikone të televizionit shqiptar. E adhuroj”, shkruan Enca në foton ku shfaqet me Rudinën dhe duke lënë të kuptohet se është e bekuar që ndodhet krah saj.

Nuk ka vonuar dhe moderatorja për të shprehur gjithë kënaqësinë që Enca  zgjodhi studion e ‘Rudiana’ për të folur mbi klipin më të fundit.

“Kënaqësia është e imja”, teksa e shoqëron postimin me një emoji yll dhe një puthje.

<
>
auto_Rudina_Magjistari_dhe_enca_haxhia21522852692 auto_Rudina_Magjistari_dhe_enca_haxhia1522852694


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas