Media

Dogji rrjetin me skenat erotike, Rudina Magjistari ka diçka për t’i thënë Encës dhe ajo ia kthen..!

Pas publikimit të këngës më të re ‘Dua’ Enca ka kaluar çdo pritshmëri.

Ajo ka marrë mbi 5 milion views në javën e parë të publikimit dhe  skenat erotike me modelin spanjoll Pierlugi ishin ato për të cilat u komentua shumë në rrjete sociale.Për të folur për këtë eksperiencë Enca do të jetë e ftuar në emisionin e pasdites me Rudina Magjistarin.

“Është kënaqësi të intervistohesh prej një ikone të televizionit shqiptar. E adhuroj”, shkruan Enca në foton ku shfaqet me Rudinën dhe duke lënë të kuptohet se është e bekuar që ndodhet krah saj.

Nuk ka vonuar dhe moderatorja për të shprehur gjithë kënaqësinë që Enca  zgjodhi studion e ‘Rudiana’ për të folur mbi klipin më të fundit.

“Kënaqësia është e imja”, teksa e shoqëron postimin me një emoji yll dhe një puthje.

<
>
auto_Rudina_Magjistari_dhe_enca_haxhia21522852692 auto_Rudina_Magjistari_dhe_enca_haxhia1522852694
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas