Auto

‘Dodge’ prezanton ‘bishat’ e reja… janë të papara!


               Publikuar në : 20:56 - 29/06/18 |
mapo.al

Shumë të reja ka sjellë vera për “Dodge”. Marka nga Detroiti vazhdon të ruajë sportivitetin e saj, por ka shtuar agresivitetin me prezantimin e linjës “Charger” dhe “Challenger”.


“Dodge Charger” dhe “Dodge Challenger”, vijnë edhe më të shpejta se më parë, thotë marka amerikane, por pa publikuar shifra.

Ndërsa vijnë si modele të reja, “Dodge Challenger SRT Hellcat” dhe “Dodgge SRT Hellcat Redeye” janë të papara.

Makinat e reja u prezantuan në Angli.

<
>
do1 do2 do3 do4 do5 do6 do7 do8 do9 do10 do11 dodge-lajmi


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas