ShowBizz

‘Do publikoj foto lakuriq’, trondit me deklaratën shqiptarja seksi e çmendur pas Ronaldos

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:54 - 08/07/18 |
mapo.al

Një premtim i shqiptares nga Kosova të quajtur Leona ka ‘tërbuar’ të gjithë.


Nëpërmjet një postimi në Twitter ajo ka premtuar se do të publikojë foto nudo nëse Cristiano Ronaldo shkon tek Juventusi.


Ky postim i vajzës shqiptare ka bërë xhiron e internetit, dhe tashmë Ronaldo ka një ‘motiv’ më shumë për tu transferuar te ‘Zonja e Vjetër’ në Itali.


‘Nëse Ronaldo shkon tek Juventusi, do të postoj fotografitë e mia nudo një orë pas njoftimit’, ka shkruar shqiptarja e Kosovës në Twitter.


Mësohet se emri i vërtet i vajzës është Bleona Zogjani.

<
>
auto_2255-470x3461531034638 auto_Leona-470x2521531034649 auto_Screenshot_11531034637


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas