KMR

Do niseni për pushime? Ja pozicionet që do ju ‘tërbojnë’ këtë verë


               Publikuar në : 23:23 - 12/06/18 |
mapo.al

Ketu jane disa këshilla për ju nga ekspertët e seksit!


Ndersa jeni nisin për pushime, ose planifikoni të shkoni shumë shpejt, hidhini një sy këtij artikulli. Ekspertët tregojnë për “Cosmopolitan” se për ta kompletuar relaksin dhe për pushime perfekte, duhet të kujdeseni për marrëdhëniet seksuale.

Sakaq ekspertë të ndryshëm rendisin pozicionet më ‘hot’ sipas vlerësimit të tyre, për ti provuar në hotelet ku do qëndroni.

“Four-Poster Fantasy”

 

 

The Do Not Disturb”

 

 

The Wake-Up Call”

 

 

 

“For Adults Only”

 

 

“The Upward Affair”

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas