Kryesore

Do habiteni, Rezart Veleshnja bën ndryshimin e papritur (Video)
               Publikuar në : 23:59 - 21/09/18 |
mapo.al

Ai është një prej aktorëve më të dashur që prej vitesh e shohim në “Portokalli” duke imituar personazhe të ndryshëm.


Por pak para nisjes së sezonit të ri të Portokallisë, Rezarti ka bërë një ndryshim të papritur.

Rezarti ka publikuar sot në Instagram një video ku shihet se ka humbur shumë peshë dhe është më në formë se kurrë.

“Dikur këmishat e Salsanos nuk më bënin, por falë dietës së mrekullueshme unë jam një perfeksione”, shprehet Rezarti.

 

View this post on Instagram

 

Mos te foli njeri me! 😂😂

A post shared by @ rezart.veleshnja on


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas