ShowBiz

Djali i mbush 1 muaj, foto nga festa në shtëpinë e Erion Veliajt
               Publikuar në : 22:04 - 08/11/18 |
mapo.al

Një muaj më parë Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa, u bënë prindër për herë të parë. Ajola solli në jetë një djalë që çifti vendosi ta pagëzojë me emrin e veçantë Kajan.


Herë pas here, ata kanë publikuar dedikime të ëmbla për të birin, pa dashur të zbulojnë ende portretin e tij.

Por në datën 6 të këtij muaji, Kajan ka mbushur plot një muaj jetë dhe në shtëpinë e Erionit dhe Ajolës sigurisht që kjo datë është festuar.

Çifti i ka bërë të voglit një tortë shumë të këndshme me krem të bardhë, e zbukuruar me ëngjëj prej sheqeri, ku shkruhej “1 muaj me Kajan”, siç mund ta shihni në fotot e mëposhtme.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas