Kryesore

Djali i Jozefina Topallit shton dyshimet për ndarjen nga Eva Murati
               Publikuar në : 22:58 - 16/08/18 |
mapo.al

Eva Murati prej vitesh është në një lidhje me djalin e Jozefina Topallit, Genar Topalli.


Megjithatë prej disa muajsh në media po aludohet se ajo dhe Genari i kanë dhënë fund marrëdhënies prej kohësh.

Një gjë e tillë u përgënjeshtrua nga vetë moderatorja, e cila shpërtheu ndaj mediave duke thënë se ato nuk duhet të ndërhynë në jetën e saj private. Madje në intervista të ndryshme tha se nuk do të fliste më për lidhjen e saj me Genarin.

Fakti që çifti nuk po postojnë më foto së bashku i shtoi edhe më shumë thashethemet dhe akoma më shumë e ka ngatërruar situatën foto e fundit nga Genoari. Ai ka postuar një pikturë ku shihet një çift të dashuruarish në Paris dhe krah tyre edhe qeni i familjes.


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas