Kryesore

Djalë apo vajzë? Zbulohet gjinia e fëmijës së Erion Veliajt dhe Ajola Xoxës

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 13:56 - 06/06/18 |
mapo.al

Ajola Xoxa dhe Erion Veliajpresin të sjellin në jetë një fëmije.


Ajola është në muajin e gjashtë të shtatzënisë së shumë pritur pas një kohe relativisht të gjatë martese.Gjatë pritjes që Erion Veliaj ka pasur sot në Bashkinë e Tiranës me aktorin e njohur turk Tolgahan Sayisman, ai ka folur për herë të parë në lidhje me shtatzëninë e bashkëshortes së tij.


“Në kohën e Skënderbeut mbilleshin pemë kur martohej një çift dhe kur lindnin fëmijët. Edhe unë do e nis këtë se e kam Ajolën në muajin e gjashtë të shtatzënisë. E kemi çun”, mësohet të jetë shprehur Veliaj.

Pritet që fëmija të vijë në jetë gjatë muajit tetor dhe sigurisht që është një ndër momentet më të shënuara për kryebashkiakun e Tiranës dhe bashkëshorten e tij.

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas