ShowBiz

Dj Sardi ka kryer marrëdhënie seksuale 16 vjeç, ja mesazhi për gruan që i mori virgjërinë


               Publikuar në : 19:47 - 27/07/18 |
mapo.al

Ai duket i urtë, indiferent dhe serioz njëherësh, por duket se nuk ka qenë kështu në adoleshencë.


DJ Sardi zbuloi në “BOOM” se marrëdhënien e parë seksuale e ka pasur në moshë minorene, kur ishte vetëm 16 vjeç.

Rozi: Kur ke kryer marrëdhënie për herë të parë?

Sardi: 16 vjeç.

Rozi: Me kë?

Sardi: Të ta them por është keq pastaj.Nuk është person që e njeh. Më e madhe se unë. Nuk e di sa.

Rozi: E ke parë në rrugë ndonjëherë?

Sardi: Jo.

Rozi: Jeton në Tiranë?

Sardi: Se di fare, nuk e njihja fare. Ma dhanë. Dhuratë.

Rozi: Vazhdojnë të japin dhurata?

Sardi: Kshu dhuratash? Jo nuk po më japin më, atëherë ma dhanë që isha i vogël. Ata çunat e mëdhenj të lagjes, ata rrugaçët.

Rozi: Në ajo të shikon tani, ke një mesazh për të?

Sardi: Faleminderit! (Qesh).


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas