Humor

Ditë e keqe? Ka edhe më keq… Qeshni me këto foto!

               Publikuar në : 17:56 - 29/11/17 |
mapo.al

Ka momente gjatë ditës kur çdo gjë shkon keq.


Të të urinojë qeni, të sulmohesh nga një tigër, gjemba në ballë dhe jo vetëm…

Këto janë disa situata me të cilat janë përballur disa persona, në një kolazh me fotografi të përcjellë nga e përditshmja britanike “The Sun”.

E nëse jeni duke kaluar një ditë të keqe, mos harroni: Ka dhe më keq!KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas