Sport

Disiplina “kthen” Erjon Braçen në stadium
               Publikuar në : 22:52 - 21/09/18 |
mapo.al

Tifozët e Partizanit kanë lënë pas dënimin nga Komisioni i Disiplinës dhe ishin prezent në fitoren 2-0 që “demat e kuq” arritën kundër Flamurtarit.


Në një ndeshje të tillë nuk kishte si të mungonte as deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe i cili është një tifoz i “thekur” i skuadrës së Partizanit. Ai u fotografua në shkallët e “Selman Stërmasit” në praninë e numri 1 të të kuqve, Gazmend Demi.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas