Kronika

Digjet një banesë në Fier, dyshimet e para


               Publikuar në : 20:05 - 17/08/18 |
mapo.al

Një banesë është djegur në Fier, dhe sipas informacioneve paraprake mësohet se shkak është bërë një shkëndijë elektrike. Banesa ishte marrë me qera.Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas