Kronika

Digjet një banesë në Fier, dyshimet e para

Një banesë është djegur në Fier, dhe sipas informacioneve paraprake mësohet se shkak është bërë një shkëndijë elektrike. Banesa ishte marrë me qera.


PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas