Kronika

Digjet autobusi në Shkodër


               Publikuar në : 12:07 - 17/08/18 |
mapo.al

Një autobus është përfshirë nga flakët në hyrje të Shkodrës.


Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Bahçallëk’ dhe drejtuesi i autobusit ka bërë të mundur fikjen e zjarrit.

Fatmirësisht nga incidenti nuk ka të lënduar ndërsa djegia e autobusit dyshohet se është shkaktuar nga një defekt teknik.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas