Kronika

Digjet autobusi në Shkodër

Një autobus është përfshirë nga flakët në hyrje të Shkodrës.


Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Bahçallëk’ dhe drejtuesi i autobusit ka bërë të mundur fikjen e zjarrit.

Fatmirësisht nga incidenti nuk ka të lënduar ndërsa djegia e autobusit dyshohet se është shkaktuar nga një defekt teknik.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas