ShowBiz

DiCaprio nuk përmbahet më… totalisht i ‘tërbuar’ pas të dashurës seksi, 22 vite më të re


               Publikuar në : 17:28 - 09/08/18 |
mapo.al

Vitet e fundit ai ishte fiksuar me modelet bjonde, por Camila Morrone e ka bërë të ndryshojë mendjen Leonardo DiCaprio.


Tashmë prej muajsh, aktori 43-vjeçar është në një lidhje me brunen 21-vjeçare dhe duken më të lumtur se kurrë më parë.

Prej ditësh, ata ishin më parë në Itali, ndërsa tashmë janë zhvendosur në Korsikë të Francës, ku janë fotografuar tejet të dashuruar, duke i dhuruar puthje e përqafime njëri-tjetrit.

<
>
leooooooo t1-1 t2-1 t3-1 t4-1 t5-1 t6-1 t7-1 t9-1 t10 t11-1 t13-1 t15 t16-1 t17


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas